Jdi na obsah Jdi na menu
 


vzpomínka-Medinka

Kočička Medinka byla jedním z koťátek, které 22. 9. 2012 porodila maminka Fatima ve Stromovce u restaurace Oáza a přes tři týdny všichni čekali, až je budeme moci přijmout.

Medinka byla od začátku největší z koťat a při přijetí vypadala jako kulatý medvídek. Prvních pár dní se všem musela čistit očka, ale stačilo několik dní péče a vše bylo v pořádku. Mamka se poctivě starala a tak bylo na koťatech vidět, jak hezky prospívají. Medinka byla hravé kotě, jako její sourozenci, ale bohužel z důvodu silného začervení se začala zhoršovat. Veterinář i depozitní teta se jí věnovali, co mohli, ale i přes velkou snahu a nedočkání zájemců, kteří si chtěli Medinku adoptovat ihned po uzdravení, to Medinka nezvládla a v noci z 28. na 29. 11. 2012 zemřela, což bylo pro všechny velkým šokem a obrovským smutkem...
Medinko, moc nás mrzí, že jsme tě nedokázali zachránit a udělat ti život lepší, ale věříme, že nejsi smutná a za duhovým mostem řádíš s jinými koťátky a budeš moci řádit jak dlouho jenom budeš chtít. Moc se nám stýská!!!