Jdi na obsah Jdi na menu
 


BOBEŠ - MORRISEK

27. 7. 2011
Minulý týden už to byl celý rok, co k nám přišel nádherný a moc milý kocourek Bobeš (u nás Morrisek). Zůstal poslední ze sourozenců, byly mu dva a půl měsíce a bohužel mu bylo dopřáno přinášet nám radost jen stejně krátkou dobu. Zemřel tak náhle a rychle začátkem loňského října, že se s tím stále nemohu smířit. Odešel nečekaně, během dvou dnů, na těžký zánět plic, přestože jsme se pokoušeli udělat všechno možné, aby žil. Dostával injekčně ATB, podstoupil odvodnění plic, celý den byl v těžkém stavu udržován v kyslíkovém stanu, ale nic nepomohlo, odešel v noci, sám, v cizím prostředí na veterině, což je pro mě snad nejhorší. :-(( Stále se s tím nemohu smířit a nejde zapomenout, přestože jsem ho měli tak krátce.
I když jsme si brzy vzali od vás kocourka Denise, aby pomohl překonat smutek po zemřelém příteli stejně staré kočičce, stejně na Bobeše - Morriska stále vzpomínáme.
Posílám Morriskovu úplně poslední fotografii v 5-ti měsících, kdy byl ještě zcela zdráv. Pár dní nato už nebyl s námi.
Moc děkujeme i za ty krátké chvíle.
Ivana Mašková.

P.S. Po hodně dlouhé době jsem si dnes prohlížela kocourkovy fotografie (stále toho nejsem moc schopna) a pokud by Vás to příliš neobtěžovalo, ráda bych do Vzpomínek přidala ještě tuto fotku - je jedna z posledních. Jsou na ní dva velcí kamarádi, kteří bez sebe téměř neudělali krok. Morrisek a Fidorka.
A zatímco my jsme stále doufali v dobrý konec, kočička Fidorka se nehnula od svého přítele ani na chvilku. Ona už tenkrát věděla...ten smutek v jejích očích mluví za vše.