Jdi na obsah Jdi na menu
 


JEREMY

Kocourek byl přijatý 7. 8. 2010 do našeho depozita poté, co byl brzo ráno nalezený zcela promoklý, podchlazený a hladový u kontejneru na sídlišti Hlinky v Týně nad Vltavou. Po několika douškách mlíčka a po zabalení do deky se uklidnil a vyčerpáním usnul. Na svůj věk byl moc šikovný, snažil se sám pít mlíčko a s chutí se pustil i do kotěcí kapsičky.

10. 8. 2010 Jeremy byl na prohlídce u veterináře. I přes obavy z nachlazením byl v pořádku. Byl to moc šikovný kočičí kluk, rád se vydával na krátké výpravy po svém okolí a když někde "zabloudil", tak hned hodně hlasitě volal o pomoc. Ostatní kočičí obyvatelé depozita se o něho střídavě starali, zejména Miluška mu nahrazovala jeho původní maminku.

V noci 24. 8. 2010 Jeremy zemřel. Byl to pro nás neskutečný šok. Přes den byl Jeremy bez chuti, tak se mu do jídla moc nechtělo. Dostal alespoň stříkačkou mlíčko a poté si sám odkráčel do pelíšku. Ráno jsme ho našli již mrtvého... Veterinární lékař, který Jeremyho viděl při nálezu řekl, že byl v den nálezu velmi promoklý a vysílený. Byl hodně malinký a i když se snažil baštit, pravděpodobně mu maminka chyběla až moc :-(

Moc nás mrzí, že jsme ho nedokázali zachránit...