Jdi na obsah Jdi na menu
 


domov-Šimůnek

ŠIMŮNEK

Umístěna 10. 2. 2014

DOPIS DRUHÝ 28. 2. 2014

Dobrý večer,

posílám krásný pozdrav z Nových Hradů. Chci vám jen napsat, jak se má Šimůnek. Momentálně nemáme žádnou aktuální fotku, tak snad někdy později.
Měli jsme dost starostí, protože na veterině zjistili, že má opět ušní svrab, nechtělo se to vyléčit, trápili jsme jeho i sebe snad tři týdny. Teď tam má pro změnu kvasinky, jak to bylo pořád ve vlhku. Už je na to kapáni tak alergický, že už kouše a škrabe, když vycítí, že chceme kapat, Tak doufáme, že to už bude dobré. Prý toho svrabu bylo letos hodně, kvůli té teplé zimě.
Nechali jsme ho naočkovat, odčervit a teď v pondělí byl kastrovaný. Doktor byl překvapený, že už má přes tři kila, že na to nevypadá. V úterý jsme mysleli, že je v posledním tažení. Vypadal hrozně po té narkóze. Anička komentovala "umřel nám tygřík" :-), ale od středy už zase řádí... V pondělí jdeme na kontrolu, tak snad to bude dobré. Také už chodil ven, kde se krásně adaptoval, dokonce si začal říkat, že chce jít ven na záchod, jenže mi rozhrabal kus záhonku, kde mám cibulky, tak jsem moc ráda nebyla:-) Myslím, že se z něj stane hlavně venkovniíkocour, který si občas přijde pro pohlazení apod.

Mějte se hezky, budu se snažit poslat nějakou fotku co nejdříve

S pozdravem
Olina Ettr.

DOPIS PRVNÍ 13. 1. 2014

Dobrý večer,

v příloze posíláme několik fotek od našeho Šimůnka. Daří se mu dobře, děti se o něj perou, ale jemu to taháni moc nevadí. Je hodně trpělivý a za dětmi chodí jako pejsek.
Pouštíme ho ven na zahradu, ale zatím se bojí a nejde moc daleko. Nejlépe se cíti pod vánočním stromem s výhledem na zahradu:-)

Srdečně zdraví
Ettrichovi z Nových Hradů