Jdi na obsah Jdi na menu
 


domov-Nefertiti a Carka

NEFERTITI A LÍZINKA

(u nás Čárka)

Umístěny 18. 5. 2013 a 18. 6. 2013

DOPIS TŘETÍ 17. 3. 2014

Nefinka bohužel zemřela. Měla cukrovku v pokročilém stadiu, neustále se vracející zaněty močového měchýře a majitelé se o ni starali do poslední chvíle.

Děkujeme za tak úžasné páníčky pro kočičku, která si toho v životě moc pěkného neužila, ale díky nim měla úžasný a plnohodnotný život!!! Nefinko, i my na tebe moc vzpomínáme a vyřiď pozdravy ostatním zvířátkům...

DOPIS DRUHÝ 1. 7. 2013

Nefince se daří dobře, kulatí se jí bříško a vymýšlí spoustu skopičin :-). S námi se kamarádí ve velkém, když nejsme v obýváku u jejího pelíšku, chodí a mňouká, dokud si k ní nesedneme. Pak je spokojená a přede. Asi by s námi chtěla prožít život v obýváku na pelíšku :-). Před týdnem jsme jí pořídili kamarádku - Čárku z depozita v Kaplici (její fotku pro ilustraci zasíláme také :-). Čárka je velký mazel, hned by se s každým kamarádila. Jen s Nefinkou to nebylo nejlehčí. Nefinka se schovávala v koupelně, jedla a pila jen odděleně (nejlépe z umyvadla), ale už si pomalu zvykají. Přeci jen Nefince obývák chybí :-). Byli jsme s ní u paní veterinářky - Nefinka už je úplně fit :-).
Jestli se na Nefinku chcete přijet podívat, rádi Vás všichni uvidíme.

Hezký zbytek dne,

KČ + AP + Nefinka + Čárka (nyní Lízinka)

DOPIS PRVNÍ 1. 6. 2013

Majitelé Nefinky jsou velice zodpovědní, informovali nás o stavu kočičky a dnes máme i fotečku - no nádhera. Nefinka má krásně čisté oči po viróze - je vidět skvělá péče :) To máme na Hosíně radost velikou, díky za Nefinku!