Jdi na obsah Jdi na menu
 


domov-Lorelai

LORELAI

Umístěna 16. 4. 2013

DOPIS ČTVRTÝ 31. 3. 2014

Dobrý den,
posílám fotky Lorky a našeho Matýska. Ráda si vyhřívá na sluníčku kožíšek. Oba jsou naši miláčci, ale Lorka je zcela jistě královna. Kde si vzpomene, tam se vyvaluje a spí. Nedá se nijak rušit a přemluvit, aby šla spát jinam. Ani polštář na posteli nám nedá když nechce. Prostě královna... Ostatní se musí podvolit a najít si nějaké to ležení pro sebe.

DOPIS TŘETÍ 10. 7. 2013

Dobrý den,
máme za sebou návštěvu u veterinářů. Prohlédli Lorču, dostala sirup na tu rýmu a váží necelá 4 kg.
Je velmi hodná, hravá a pohodová kočička. Už si zcela zvykla. Nicméně minulý čtvrtek jsme dostali nečekaný dáreček -  mouratého krásného kocourka, který se objevil před místním obchodem s potravinami a nikdo se k němu nehlásil. Byl hladový, unavený a patrně ani není zvyklý lovit.  Lorča tedy získala kamaráda. Dostal jméno Matýsek. Jelikož je to kočičí pubertťák, tak občas od ní dostane pár facek:-D Ale jinak si rozumí a nevadí si.

DOPIS TŘETÍ 2. 6. 2013

Dobrý den. Opět se ozýváme a posíláme nové fotky.
Lorča postupně ztrácí zbytky plachosti, dokonce se učí prozkoumávat cizí talířky a skleničky.
V době kolem 4-5 hodin ráno se mění v "divokou panteřici". Loví plyšáky, hraje se se záclonami a pořádá lov na ostatní spící obyvatele. Evidentně se jí zde líbí a moc ráda se mazlí a chová.
Celá rodina pozdravuje a držíme palce při záchraně ostatních kočičích kamarádů celému sdružení :)

DOPIS DRUHÝ 8. 5. 2013

Dobrý den,
Lorinka definitivně přestala utíkat a začíná si hrát. Její místečko je nejradši v obýváku na gauči. Zde odpočívá a přijímá návštěvy :)
Mimo hlazení a mazlení ráda hledí i na televizi. Dokonce se zatím zdá, že i její rýma ustupuje sama od sebe. Před dvěma týdny měla u čumáčku nazelenalé výměšky, dnes nemá již nic a zdá se že i lépe dýchá.

DOPIS PRVNÍ 23. 4. 2013

Dobrý den,
posílám ze Sezimova Ústí fotku kočičí slečny Lorinky, kterou jsme adoptovali z depozita z Českých Budějovic.  Je to mazel a v noci malý ďáblík a povídá si sama pro sebe. Jen nevíme co, nemáme česko-kočičí slovník :-D