Jdi na obsah Jdi na menu
 


SAMSON

 

Umístěn 26. 10. 2010

DOPIS PÁTÝ 24. 4. 2011

Dobrý den, hlásíme že Samsonek je v pořádku a je to hrozný divoch. Už jsme kocoura začali pouštět ven, protože když z jara rozkvetla skála za naším domem neměla sem to srdce ho ochudit o tu opalovačku na vyhřátých kamenech. Venku se mu zalíbilo, tak akorát vždycky trnu, aby se mi nezaběhl... zatím vždycky přiběhne do 15 minut od zavolání.
S pozdravem Adéla 

DOPIS ČTVRTÝ 18. 2. 2011

Dobrý den, včera jsem byla nechat Samsonka vykastrovat :-( , sem ráda že už to máme za sebou... Byla to větší operace, protože mu sestoupilo jenom jedno varle... druhé musela pani veterinářka hledat v břiše. Ten den kastrace sem měla dost výčitky co sem mu to provedla, jak tu chudák pajdal a padal při chůzy... ale když narkóza vyprchala tak začínal být zase normální a snažil se skákat... jako nějaká zfetovaná veverka :-)
Dneska druhý den po kastraci už se zdá v naprostým pořádku... za což sem moc ráda... jenom musím dcerky krotit aby ho moc nemazlily.
Je to prostě statečný kluk a dneska už se nám zase cpe do talíře a snaží se dohnat to co nesnědl v ten den hladovky před operací.
Mějte se krásně a díky Vám za to co všechno děláte pro miciny a teď i pejsky (z těch jejich příběhů puká srdce)

PS. Fotky pošlu někdy příště protože mi Samsonek, nebo děti, zase někam zahrabali kabel k foťáku! 

 

DOPIS TŘETÍ 14. 1. 2011

Dobrý den,
Samsonek se má dobře! Už váží asi tři kila a stále mu dost chutná... hlavně náš oběd, večeře.... takže mi hubnem a kocour roste jako z vody :-)
Posílám Vám v příloze pár fotek... (ten stromeček na fotce vypadal trochu lépe než ho kocour upravil :-)
Mějte se hezky
S pozdravem Adéla a spol. 

DOPIS DRUHÝ 24. 11. 2010

Dobrý den,
kocourkovi Samsonkovi (říkáme mu Micine :-) se daří dobře...

Pořád hodně jí, část dne o něm ani nevíme, protože někde chrupká a druhou část dne na nás pořádá nájezdy (naštěstí drápe jenom do mě, děti šetří :-)

Holky Samsonka pořád nahání a když vleze na kuchyňskou linku, tak na něj volaj "Dolu, Micine dolu!", někdy běhají po bytě s plyšákem na šňůrce a kocour letí za nima, taky je oblíbená hra, kdy si kocour vleze do krabice a holky tu krabici tahají po bytě (už několikrát sem ho zachraňovala, ale on hned zase letí zpátky do krabice).

Samsonek je velký mazel a večery tráví na klíně nebo na rameni, kde přede a přede.
Mějte se krásně a přejeme hodně úspěchů.
S pozdravem Adéla a spol.

DOPIS PRVNÍ 29. 10. 2010

Dobrý den,

tak se hlásíme z Českého Krumlova z nového domova kocourka Samsonka. Samsonek je moc šikovný kocourek, krásně chodí na záchůdek, když jdeme venčit psa, tak doma vydrží sám a je hodný, v noci spinká u krbu v obýváku a vůbec nekňourá! A taky hodně papká - za chvíli nás všechny sní! Když pracuji na počítači, tak mi kocourek sedí za krkem a tupíruje mi tlapkama vlasy. Děkujeme za takového šikovného mazla
S pozdravem Adéla