Jdi na obsah Jdi na menu
 


domov-Pája

PÁJA

 

Umístěna 13. 1. 2011

DOPIS DRUHÝ 1. 2. 2011

Dobrý den má bývalá paničko.
Přináším zase nějaké nové zprávy z nového domova. Zabydlela jsem se tu náramně. Panička má plno jiných zvířátek, které tu bydlí se mnou. Je tu had, ještěrky, ale nejvíce se mi líbí ty srandovní myšky, co stále běhají v takovém vrzajícím kolečku. To je Vám švanda je pozorovat. :-) Také se mi tu líbí ten malý dvounožec, co má stejné jméno jako já. Stále se tu se mnou mazlinkuje a stará se o mě-dává mi také papat. Po první noci jsem mu ale nechala nemilé překvapení v posteli, za což se velice stydím :-(
Jsem také veliký jedlík, papám 3x denně samé mňaminky. Panička mi vaří kuřecí masíčko, dává mi konzervičky, kapsičky a běda jak mi zapomene na noc dát granulky, to mňoukám jak pominutá do té doby, než vstane. To je ode mě zatím vše, jdu se mazlinkovat do postele k tomu mému jmenovci.

Pozdravujte ode mě všechny mé kamarády a ty kteří o mě věděli, řekněte jim, že se tu mám jak v bavlnce.

S pozdravem Vaše PÁJA

DOPIS PRVNÍ 14. 1. 2011

Dobrý den.
Tak píši po první noci v novém domově. Přežily jsme všichni první noc naprosto v klidu. Pájinka sice občas pomňoukává, ale není se čemu divit. Měla u sebe spoustu kamarádů a teď je najednou sama. Snažíme se jí tu samotu vynahrazovat mazlením a že si to velice užívá.
Posílám pár foteček z nového domova. Když budete mít chvilku čas, stavte se, velice rádi Vás uvidíme :-)