Jdi na obsah Jdi na menu
 


KAREL

(u nás Max)
 

Umístěn 10. 3. 2010

DOPIS TŘETÍ 4. 10. 2012

Dobrý den,

už je to přes dva roky, co jsme si od Vás vzali rezatého kocourka, našeho Kájíčka. Nedalo mi to a musela jsem Vám napsat, jak se Kájík má. Je to naše zlatíčko, jsme s manželem moc rádi, že ho máme, vždy vycítí, když má člověk nějaké starosti nebo mu není dobře a hned ho potěší svou přítomností, je opravdu moc mazlivej, chodí ven a to mi dělá trochu starost, bojím se, aby se mi vrátil v pořádku, před půl rokem nám ho srazilo auto, ale naštěstí jsme ho zachránili, pani doktorka mi řekla, že ho mám držet doma, zkoušeli jsme to, ale Kájík doslova brečel a chtěl ven, měla jsem pocit, že ho trápím, když ho držím doma, je pravda, že od té doby se drží víc na zahradě, ještě ten rok, co jsme si od Vás vzali Káju, jsem našla tenkrát v říjnu v lese pět koťátek, dvě půlroční a tři pětitýdenní, Vy jste si tenkrát vzala ty tři pětitýdenní a my jsme si nechali kocourka Rýšu a mamka si vzala kočičku Marušku, oba se mají moc dobře, Marušku má mamka doma a Rýša chodí společně s Kájou ven a když chtějí, tak jsou doma, Kája Rýšu velmi dobře snáší, nežárlí na sebe, naopak hrajou si spolu a dokonce spolu i spí, jsou to naše zlatíčka, upřímně Vám řeknu, že kdybych mohla tak si pořídím kočiček více, ale u manžela by to neprošlo, ještě máme fenečku pudlíčka, ale i když manžel remcá, tak na něm vidím, že by si už život bez nich nedokázal představit. Chtěla jsem Vám za Káju ještě jednou moc poděkovat a taky Vám říct, že si Vás moc vážím, kéž by bylo takových lidí jako jste vy více. Posílá foto Káji a jeho kamaráda Rýši.

Děkuju. Mějte se moc krásně. S pozdravem   Štěpánka Heřmanová Kašparů, Jivno

DOPIS DRUHÝ 27. 5. 2010

Dobrý večer,
tak Vám píšeme další informace o našem Karlovi z Jivna. Za ty dva měsíce zase vyrostl a už má čtyři kila
.


Je velmi čilý hravý společenský a velmi velmi mazlivý, už ráno, když se vzbudíme tak se musíme pomazlit,


je to moc příjemné, také je velmi společenský, před návštěvami se předvádí, ven ho to neláká, má k dispozici celý dům, rád všude šmejdí,


bez něj si to už ani nedokážeme představit, je ho všude plno. Posíláme Vám pár fotek. Děkujeme.

S pozdravem
                       rodina Kašparů z Jivna

DOPIS PRVNÍ 6. 4. 2010

Dobrý den,
před měsícem jsme si od Vás vzali kocourka Maxíka.
Teď se jmenuje Karel.

Během čtvrt hodinky se sžil s novým prostředím a skamarádil se s pejskem Nelinkou.

 

Ušní svrab je doléčený a už je také vykastrovaný. Kájík má neomezený pohyb po celém domě, ale na zahradu chodí zatím s vodítkem, na které si dobře zvykl. 

Karel se stále velmi rád mazlí s celou rodinou.

 

Moc Vám za Káju děkujeme, jsme
moc rádi, že ho máme.

S pozdravem a přáním krásného dne
rodina Kašparů
Jivno