Jdi na obsah Jdi na menu
 


MÁŠA

Umístěna 17.1.2010

 

Dobrý večer, tak máme společně celý den za s sebou. Cesta byla v pohodě. Celou dobu se Máša nechala drbat na hlavičce a předla.

 

 

 

 

Doma ovšem chudinka dostata takový strach, že se nám schovala pod sokl skříně a rozhodla se, že tam zůstane navždy. Když už jsem pak nevydržela a bála se, že má žízeň, hlad nebo že se jí chce na záchůdek a nemá odvahu vylézt, odsunuli jsme s manželem skříň a zůstala jsem s ní až do večera na gauči ( má tam svoji deku ) a hladila ji. To bylo v pohodě, ale jakmile se přiblížil Lojzík, který byl úplně na nervy z toho, co se to děje, zasyčela na něj a on ji to vracel.  

 
  
 
  

Říkala jsem si jak to dopadne a večer jsem Máše přinesla na gauč vodu a kapsičku. Tam to spapala v pohodě a hurá.... seskočila na zem a zvědavě zkoumala nové prostředí.  

 
 
  

Takže až v deset hodin večer se začali honit jako správný kočky po bytě a Máša zvládla i záchod s krytem!  Ani nevíte, jak se mi ulevilo. Bála jsem se, že ani nepůjdu spát. Zatím to vypadá stále lépe a lépe. Máša je nervozní z nového prostředí (na kočky je zvyklá) a jedináček Lojza zase z nového sourozence. 

 

 

Teď právě spí každý v jedné místnosti. Tak to snad za pár dní bude úplně v   pohodě. Máša je mazlík. Musí se k ní pomalinku a hned přede.

 
 Moc vás všechny zdravíme a zase dám vědět jak vše zvládáme:))
 
  Marcela Hoffmannová