Jdi na obsah Jdi na menu
 


domov-Márinka a Vanda

MÁRINKA A VANDA

 

Umístěny 17. 1. 2011

DOPIS DRUHÝ 6. 2. 2011

Zdravíme ze Smrkovic.
U nás doma je teď stále živo. Vendulína neustále nachází nové schovky, vleze do krabice na nejhornější polici a tu krabici za sebou zaklapne. Pak jí má člověk najít. Pořád měla nějakou rýmu, ale ve čtvrtek dostala antibiotika a dnes už je to o 99% lepší. Marulína je po kastraci, zvládla to, jen veterinářka říkala, že je hrozně drobounká, očička už má také dobrá.

Vendulína o Márinku po přivezení z kastrace pečovala, pořád u ní seděla a lízala jí. Vždycky večer vypuknou hrátky, holky tady lítají, číhají na sebe za dveřma a kočkují se.
Hezký večer. Martina

 

DOPIS PRVNÍ 19. 1. 2011

Dobrý večer,
je to legrace, jsme nevyspalý, ale štastný. Holky řádí jako černá ruka.

Vendy nejméně dvě hodiny denně hledáme, neustále se někam schovává, ale jsou to zcela neobvyklá místa, vůbec jsme netušili, že WC je zezadu duté. Tam spala Vendy asi hodinu.

Posíláme i jedno foto, kde Vendy je, ale vlastně není. To už jsme byli úplně nešťastní, hledali jsme jí čtyři a ne a ne jí najít. Zalezla do povlaku velkého polštáře, usnula a kdyby se nepohnula, tak jí hledáme do teď.

Márinka občas chodí na záchod mimo krabici, ale odpoledne se jí to už do krabice povedlo. Dostala velkou pochvalu. Už se nechala hladit, válela a naše ruce si užívala.

To jsou zprávy z domku od dvou kočiček. Dobrou noc. Martina Str.