Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŹOFINKA ( u nás Lotynka)

 

Umístěna 3.6.2010

DOPIS PRVNÍ 1.7.2010

Dobrý večer,

tak Vám posílám první kočičí report. První dva týdny byly trochu náročnější, jelikož jsme řešili problém s průjmem a se záchůdkem. Průjem jsme vyřešili tak, že Lotynka-Žofinka dostává pouze granule na citlivé zažívání a je to v pohodě.

 

 

Záchůdek byl složitá věc, jelikož se jí nelíbilo stelivo a místo. Takže jsme zkoušeli různé varianty umístnění a různé druhy steliva. S tím stelivem to bylo horší, zjistila jsem u sebe alergii a tak jsme museli zkoušet několik druhů. To už jsme teď vychytali a myslím, že spokojenost je na obou stranách.

 

Co se týče vypadávání srsti tak si myslím, že už je to lepší. Žofinka si jí už nevytrhává a zdá se mi, že jí pomalu začíná růst srst nová. Jinak Žofinka si už na mě hodně zvykla a je z ní strašlivý mazel. Když jsem doma tak se pořád chodí tulit a nejraději je když může na mě ležet a spát
v posteli.
 

 

Cizích lidí se stále hodně bojí, ale obávám se, že toho se nikdy úplně nezbaví. Ani na mého spolubydlícího se netváří moc nadšeně. Ze začátku před ním utíkala, teď se sice od něho občas pohladit nechá, ale jeho přítomnost nevyhledává. S chozením ven na dvorek už taky nemáme problém. Pokud je hezky tak jí nechávám otevřené okno a ona může ven, kdy se jí zlíbí. Převážně se chodí slunit na okenní parapet nebo spát do kůlny kde je klid.

 

Většinou se ale hodně rychle vrátí, aby se ujistila, že mistička s jídlem je na svém místě a je v ní něco dobrého na zub! Celkově je strašně hodná a dělá mi ohromnou radost. Už si nedokážu představit, že bych byla bez ní. Posílám samozřejmě také pár fotek. 

 

Chci Vám touto cestou ještě jednou za všechno poděkovat a držíme Vám drápky a palce, abyste našli co nejvíce kočičkám krásný domov plný lásky a aby Vaše občanské sdružení mělo co nejvíce podpory.

 

S pozdravem Stáňa Martínková a Žofinka (Lotynka)