Jdi na obsah Jdi na menu
 


HONZÍK

 

Umístěn 10. 10. 2010

DOPIS DRUHÝ 7. 1. 2011

Hezký den,
chceme Vám popřát vše nejlepší do roku 2011, hodně zdraví a mnoho úspěchů. A také napsat jak se Honzík má. Je to velký zlobidlo:) Lumpárny mu lezou z očí, nevydrží chvilku v klidu. Hodně si rozumí s jeho nejlepším kamarádem Pištou (fretka). Obá jsou přibližně stejně starý. Co ty dvá spolu vymyslí a dovedou to by jste se divila. Doma to pořád vypadá jak kdyby tam padla bomba :). mají moc rádi různé míčky, myšky, prázdné krabice, krabice plněné papírem, rádi šustí v igelitech, běhaj po bytě s ořechama, vánoční ozdoby ze stromečku jsou různě poschovávané no prostě puberťáci.

Honzík je velký lovec myší a rejsků co se nám občas mihnou doma. Už se těším na jaro až ho začnem brát ven a bude moct zkoumat okolí a dovádět si venku, kde má prostoru že se mu to nezdálo. Zatím jen sedává na oknech a kouká na nás jak sme venku. Je uplně všude. Občas ho chytne povídavá a pořád si pomňoukává a kňourá. je to takový strašidlo.

Přikládám pár fotek pořízených před vánoci.

Přeji pěkný den
S pozdravem Eva Hambergerová


DOPIS PRVNÍ 13. 10. 2010

Hezký den,
nemůžu se udržet a musím Vám napsat o Honzíkovi už dnes. Je to báječný kocourek.
Doma se rozkoukal rychle. Asi po 10minutách si už hrál a běhal uplně všude. Ani štěňáků se moc nezalekl. Jen trošku divně se koukal na freťáka.
Hned baštil a hned utíkal na záchod. Je báječný. Libor nikdy kočky nemusel a nemá je rád v posteli. Ráno, když jsem přišla do obejváku tak spolu spali na gauči.
Honzík si ho pěkně omotal kolem packy :) Je to velký mazel. S Mourkem se ještě neviděli, ale určitě to nebude problém.
Jen jsem Vám chtěla napsat jak jsme přežili noc a poděkovat za Honzíka.
Kdykoliv se Vám bude po něm stýskat přijeďte se podívat.
Snažili jsme se ho včera nafotit, ale moc jsme úspěch neměli. Honzík je moc rychlej a foťák pomalej. Ale pár fotek se povedlo tak až mi to vyjde pošlu.
Mějte se hezky a moc děkujem

S pozdravem Eva Hambergeová

 

DOPIS DRUHÝ 25. 10. 2010

Hezký den,
posílám včerejší ospalé fotky kočičáků :)
Honzík je moc hodný a šikovný. Mourek ho naučil chytat myšky. Domů se nám jich na zimu vždy stěhuje plno a Mourek to sám nestíhal. Teď má pořádnýho pomocníka. Je hrozně zvědavej, co je za dvřema, co jsou ven. Asi 2x proklouzl do maštale podívat se na ovce, ale jak je viděl hned byl zase doma. Taky rád provokouje freťáka, ale to pak naříká, když ho freťák chytne.
Když Honzík nespí tak je s ním doma živo. Ale tak to má být.
A jak se má Kája, už našel domov? Často na něj myslím, moc se mi líbil, je to taky správný rošťák.

Mějte se pěkně

  S pozdravem Eva Hambergerová