Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


DENIS

 

Umístěn 24. 10. 2010

DOPIS TŘETÍ 1. 8. 2011

Právě dnes oslavil Denis své 1. narozeniny, proto vám posílám několik nejnovějších fotek, abyste viděli, jaký se z droboučkého kocourka, který ve třech měsících vážil asi 800 gramů, vyklubal krásný kocourek.
Shodou okolností slavil ve stejný den své třetí narozeniny i náš druhý kocourek Pink, takže si to oba naši kluci krásně užili.
Zdravím I. Mašková

DOPIS DRUHÝ 10. 1. 2011

Už několik dní je nový rok a kocourek Denis mě stále upozorňuje, že bych o něm měla podat další zprávu.

Má se prý dobře, začala se mu krásně lesknout srst a také dost vyrostl, i když z něj nejspíš jednou bude menší kocourek, ale kdo ví...

Nejraději má stále kočičku Fidušku, ale rád si hraje s ostatními kočičáky i s fenkou buldočka a vůbec, co bych ještě psala - posuďte sami podle fotek.

Jsme za Deniska moc rádi a přejeme všem ostatním kočičkám a kocourkům do nového roku samé hodné páníčků, kteří je budou hýčkat, rozmazlovat a hlavně milovat.
Zdraví a hodně štěstí přeje Ivana Mašková.

 

DOPIS PRVNÍ 24. 11. 2010

Dobrý den,
dnes je to přesně měsíc, co k nám přišel kcourek Denis, aby nahradil kocourka Morriska ( u vás Bobeše), který bohužel po necelých třech měsících nečekaně zemřel na prudký zápal plic.

Denisek měl především rozveselit tuze smutnou kočičku Fiďulku, která s Morriskem tvořila nerozlučnou dvojici a musím s radostí říct, že se mu to báječně podařilo. Už druhý den spolu začali lumpačit a Denisek dokázal opět vykouzlit ve Fidulčiných očích veselé jiskřičky. Můžu s klidem říct, že ji (ale i mne) doslova vrátil do života, po 3 týdnech velikého smutku.

Po několika dnech u nás sice trošku zápasil s kočičí rýmou, ale dnes už je vpořádku, vyrostl  a je z něj veselý a hravý kočičí kluk, z kterého máme opravdu radost. Přátelí se i s ostatními členy kočičí smečky, včetně pejska. Moc za něj děkujeme.
Ivana Mašková.