Jdi na obsah Jdi na menu
 


DENIS

 

Umístěn 24. 10. 2010

DOPIS TŘETÍ 1. 8. 2011

Právě dnes oslavil Denis své 1. narozeniny, proto vám posílám několik nejnovějších fotek, abyste viděli, jaký se z droboučkého kocourka, který ve třech měsících vážil asi 800 gramů, vyklubal krásný kocourek.
Shodou okolností slavil ve stejný den své třetí narozeniny i náš druhý kocourek Pink, takže si to oba naši kluci krásně užili.
Zdravím I. Mašková

DOPIS DRUHÝ 10. 1. 2011

Už několik dní je nový rok a kocourek Denis mě stále upozorňuje, že bych o něm měla podat další zprávu.

Má se prý dobře, začala se mu krásně lesknout srst a také dost vyrostl, i když z něj nejspíš jednou bude menší kocourek, ale kdo ví...

Nejraději má stále kočičku Fidušku, ale rád si hraje s ostatními kočičáky i s fenkou buldočka a vůbec, co bych ještě psala - posuďte sami podle fotek.

Jsme za Deniska moc rádi a přejeme všem ostatním kočičkám a kocourkům do nového roku samé hodné páníčků, kteří je budou hýčkat, rozmazlovat a hlavně milovat.
Zdraví a hodně štěstí přeje Ivana Mašková.

 

DOPIS PRVNÍ 24. 11. 2010

Dobrý den,
dnes je to přesně měsíc, co k nám přišel kcourek Denis, aby nahradil kocourka Morriska ( u vás Bobeše), který bohužel po necelých třech měsících nečekaně zemřel na prudký zápal plic.

Denisek měl především rozveselit tuze smutnou kočičku Fiďulku, která s Morriskem tvořila nerozlučnou dvojici a musím s radostí říct, že se mu to báječně podařilo. Už druhý den spolu začali lumpačit a Denisek dokázal opět vykouzlit ve Fidulčiných očích veselé jiskřičky. Můžu s klidem říct, že ji (ale i mne) doslova vrátil do života, po 3 týdnech velikého smutku.

Po několika dnech u nás sice trošku zápasil s kočičí rýmou, ale dnes už je vpořádku, vyrostl  a je z něj veselý a hravý kočičí kluk, z kterého máme opravdu radost. Přátelí se i s ostatními členy kočičí smečky, včetně pejska. Moc za něj děkujeme.
Ivana Mašková.