Jdi na obsah Jdi na menu
 


BONNIE A CLYDE

(u nás Cukřík a Solík)

 Umístěni 1. 8. 2010

DOPIS DRUHÝ 19. 7. 2013

Dobrý den,

tak skoro po třech letech posílám dopis druhý.

Bonnie a Clyde se mají skvěle:-) a jsou úžasní.

Je skvělé sledovat, jak sourozenci mohou mít tak odlišné povahy.

V minulém roce jsme se společně z našeho bytu přestěhovali do baráčku a letos na jaře se Bonnie a Clyde poprvé prošli po zahradě.

Dneska už jsou tam naprostí profesionálové a po bytě se jim vůbec nestýská, možná jen když prší... Škoda jen, že ten bílý kožíšek není už tak úplně bílý...

Dřív byli velice vytrašení z cizích lidí. Bonnie za námi teď chodí jak pejsek (dokonce i aportuje:-) ) a Clyde si oblíbil dědečka (tedy mého taťku). Takže venkovní bydlení jim jenom prospělo.

Občas se prohání s Mickou (tety kočka, také od Vás) ale to spíš jen z legrace.

Mějte se krásně.

Pufferová Klára

DOPIS PRVNÍ 9. 9. 2010

Dobrý den,

řekli jsme si, že je na čase dát o sobě vědět.


Od té doby co si nás domů vzala naše nynější panička od sl. Palčiskové (kde jsme byli krátce, ale také se nám tam líbilo), jsme se bezvadně zabydleli.

Tedy, ona si panička myslela, že si domů veze dva kocourky, ale po důkladném zkoumání nás prokoukla a teď už ví, že má doma brášku se ségrou:-)

Máme se velmi dobře, doma je spousty hraček a také jedno velké škrábadlo s pelíškem.

Občas si hrajeme s něčím, co asi není určené na hraní, soudíme dle paničky obličeje :o) Třeba když kousáme do kytky nebo, když se schováváme ve skříni kde má uložené oblečení. Nu ale víme jak na ni, takže se nikdy dlouho nezlobí:-)   

A také nám hodně chutná, dostáváme granulky a masíčko z konzervy. Panička má také schované dobrůtky v jedné skřínce a tak když máme chuť, si před ní sedneme a čekáme až nám nějakou tu dobrotu dá.

Ségra je trochu průbojnější než já a také se raději chová, nu ale když chci, tak si také pro to pohlazení či pochování přijdu.

Už je pozdě tak si jdeme lehnout k paničce na postýlku, chvilku nám
zase bude říkat že máme svůj pelíšek ale až usne, tak se k ní vrátíme a budeme spinkat vedle ní:-)


Zdravíme a posíláme nějaké fotečky

Bonnie a Clyde