Jdi na obsah Jdi na menu
 


BEÁTA - ČERTÍK

 

Umístěna 1. 11. 2010

DOPIS TŘETÍ 1. 12. 2010

Dobrý den,
je čas, abych o sobě podala zase nové zprávy.

Snažím se už tolik nezlobit, akorát na vánoce se mi to moc nedařilo. Když on ten nazdobený stromeček tak láká a ty ozdoby se dají celkem snadno sundat. A to je pak hra ! Já letím za ozdobou, za mnou kočičí kamarádka a za námi panička. To se mi moc líbí, když si takhle všichni hrajem. Akorát nechápu, proč se panička netváří tak šťastně jako já a chce po mně vrátit moji uloupenou hračku. Nakonec svůj úlovek odnesu páníčkovi, aby viděl, že na něj také myslím. Páníček to ocení a dá mi nějakou dobrůtku, protože jsem si ho už také pěkně vychovala, lépe řečeno omotala kolem prstu.
Zimní období přečkávám na topení
 

a když se dostatečně prohřeju jdu si lehnout na gauč, kde jsem bez milosti zabrala místo paničce. Zde zaujmu svoji nejoblíbenější polohu na zádech a jsem v naprosté blaženosti. Takže takhle nějak to plánuju do jara

DOPIS DRUHÝ 1. 12. 2010

Dobrý den,
jsem přesně měsíc v novém domově, tak Vám chci podat o sobě nové zprávy. Již jsem se naprosto zabydlela, prošmejdila jsem všechny místnosti, tak mám o všech schovávačkách přehled.


Nejraději ze všeho lezu po záclonách a lítám po schodech nahoru a dolu. Ty záclony mi panička vyčítá, ale já si nemůžu pomoct.


Moje kočičí kamarádka mne přijala natolik, že mi promíjí, když si své lovecké umění zkouším zrovna na ní.


Když už jsem unavená, lehnu si k ní a obě spokojeně spíme. Hodně papám, abych rychle rostla, ale stejně všechno při hrách vyběhám.

Mějte se moc hezky, zdraví Beáta - Čertík

 

DOPIS PRVNÍ 10. 11. 2010

Dobrý den,

už jsem týden v novém domově, tak je načase, abych o sobě dala vědět.

Panička mi začala říkat Čertík, protože lítám jak čert. Mám novou kočičí kamarádku, kterou ráda tahám za ocásek. Ona to naštěstí trpělivě snáší. Když skončí čas dovádění, ráda si lehnu paničce na klín a předu a předu. Jen co naberu sílu na další lumpačení, vydávám se na průzkum nového domova. Všechny místnosti v domečku jsem totiž ještě nestačila pořádně prošmejdit.

Zdravím Vás a přeji ostatním kočičkám ať také najdou nové domovy a hodné páníčky a paničky. Teď už mne ale omluvte, musím si jít zase hrát...


Tento mail za mne samozřejmě psala panička, ale já jsem jí ho celý diktovala :-)

Čertík ( Beáta )